Kahve Fincanında Kedi – Tüm Sembolizm

Bir fincanda kedi şekli nispeten sıkça görülür ve yorumlar hem olumlu hem de olumsuz olabilir. Bu yüzden kahve telvesindeki figürün doğru bir şekilde yerleştirildiğinden emin olmak önemlidir. Kedinin fincanın altına, ortasına veya üstüne yakın görünüp görünmediğine bağlı olarak farklı anlamları vardır. Ayrıca kediyi bardağın dudak temas ettiği yerin solunda mı yoksa sağında mı gördüğünüz de önemlidir. Başka bir yorumlama yöntemi, figürün boş mu yoksa dolu mu olduğuna dayanmaktadır.

Bir fincan kahvede parmak izi bir isteğinizin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini ortaya çıkarabilir.

Fincanda gördüğünüz kedinin boyutu veya türü anlamlı bir rol oynamaz, ancak telvede iki kedi gördüyseniz bu çok dikkatli olmanız gerektiğinin bir işaretidir. Kahve fincanındaki birden fazla kedi kurnaz düşmanları simgeler.

Fincanda kedinin ayrıntılı yorumlanması

Kahve telvesindeki kedi figürünün anlamını kesin olarak belirlemek için detaylara dikkat etmeniz gerekiyor. Kediyi fincanın altına daha yakın gördüyseniz, bu sembol geçmişle ilgilidir. Kedi fincanın ortasında, yani ikinci üçte bir bölümünde belirdiyse, anlamı şimdiki zamanla ilgilidir ve figür fincanın üst kısmına daha yakınsa, gelecekteki olayları ima eder.

Ayrıca kedinin içme yerinin solunda mı yoksa sağında mı göründüğü de önemlidir. Sol taraf kötü, sağ taraf ise iyi anlamlar taşır.

Fincanın alt üçte birindeki kedi

Kediyi fincanın altında ve dudakların fincana temas ettiği yerin solunda gördüyseniz, bu ihanetin affedilmediğini gösterir. Geçmişte biri sizi incitmiş veya hayal kırıklığına uğratmış ve hala bunu aşamamışsınız demektir.

Kedi fincanın ilk üçte bir bölümünde ve içme yerinin sağında belirdiğinde, kötü niyetleri tanıma yeteneğinizle gurur duyduğunuz anlamına gelir, bu nedenle birinin güveninizi ve iyiliğinizi kötüye kullanmasına izin vermediniz.

Fincanın ortasındaki kedi

Kahve telvesinde fincanın ortasında ve içme yerinin solunda bir kedi gördüyseniz, kurnaz insanlardan sakınmanız gerektiğini ima eder. Sırlarınızı, korkularınızı ve planlarınızı hayatınıza yeni giren insanlara anlatmayın, en azından niyetlerinin ne olduğunu anlayana kadar.

Kedi fincanın ikinci üçte bir bölümünde, dudakların fincana temas ettiği yerin sağında belirdiğinde, birinin size yaklaşmaya çalıştığının ve bundan hoşlandığınızın farkında olduğunuz anlamına gelir.

Fincanın üst üçte birindeki kedi

Kedinin fincanın üst kısmında ve dudakların dokunduğu yerin solunda şekli birinin davranışından dolayı hayal kırıklığı, kızgınlık veya öfkeyi ima edebilir. Aynı duygular, yanlış bir değerlendirme sonucu iş veya mali başarısızlık nedeniyle de ortaya çıkabilir.

Kediyi fincanın üst üçte birinde ve içme yerinin sağında gördüyseniz, bu duygusal veya profesyonel hayatınızda olumlu değişiklikler olacağını öngörür. Her durumda, iyi bir ruh haline sahip olmanız için nedenleriniz olacak.

Bir dilek için fincanda kedi

Bir kahve fincanındaki parmak izinden, yani bu izde beliren figürden, bir dileğinizin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği sorusunun cevabını bulabilirsiniz. Yorumun doğru olması için hangi parmakla dileğinizi yerleştirmeniz gerektiğini bilmek önemlidir.

  • Dileğiniz ev halkı, aile veya çocuklarla ilgiliyse, kahve telvesine baş parmak izi bırakmanız gerekir. Bu izde bir kedi belirdiğinde dileğiniz gerçekleşir, ancak çok sabırlı olmanız ve uzlaşmaya hazır olmanız gerekir.
  • Profesyonel hayatla ilgili bir dileğiniz varsa kahve fincanına işaret parmağı izi bırakacaksınız. Bu izde bir kedi gördüyseniz, maalesef bu sabotajı fark edemeyeceğiniz ve dileğinizin gerçekleşmeyeceği anlamına gelebilir.
  • Dilekleriniz cinsel hayatla ilgiliyse, onları orta parmağınızla yerleştireceksiniz. Orta parmak izinde bir kedi belirdiğinde, dileğinizin gerçekleşmesi için daha çok çaba göstermelisiniz demektir.
  • Duygusal, yani aşk hayatıyla ilgili bir dileği düşünürken yüzük parmağı ile yerleştirin. Bu izde bir kedi belirdiğinde, bu dileğin gerçekten gerçekleşmesini isteyip istemediğinizi bir kez daha düşünmeniz gerektiğini ima eder.
  • Kahve fincanına serçe parmağı izi bırakmak sağlıkla ilgili dileklerle ilgilidir. Bu izde bir kedi figürü gördüyseniz, dileğiniz gerçekleşecektir.

Fincandaki kedinin alternatif yorumu

Kahve fincanındaki şekillerin yorumlanmasının başka bir yöntemi daha vardır ve bu, figürün siyah yani dolu mu yoksa beyaz yani boş mu olduğuna dayanmaktadır. Fincandaki sembol ne tamamen siyah ne de tamamen beyaz olduğunda, çoğunlukta olan renk yorumlanır.

Fincandaki siyah kedinin anlamı

Kahve telvesindeki siyah kedi gizli bir aşk veya iş entrikalarını simgeler.

Fincandaki beyaz kedinin anlamı

Kahve telvesindeki beyaz kedi iyi haberlerin habercisi olabilir.

Not: Fincandan fal bakmak batıl inançtır. Burada verilen tüm sembollerin ruhsal bir arka planı vardır, inanç meselesi ve metnin yazarının kişisel inançlarını temsil eder. Burada sunulan bilgilerin bilimsel bir temeli yoktur. Tüm metinleri ve yorumları kendi sorumluluğunuzda kullanın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir